Informácie o spracovaní objednávok

Milí návštevníci a zákazníci,

ďakujeme vám za priazeň a za každú jednu z vašich objednávok aj v tomto období 😊

Objednávky môžete odoslať štandardne cez náš e-shop alebo na mail info@oznamimto.sk . Všetky objednávky sa snažíme riešiť priebežne, bez zbytočného odkladu no vzhľadom na aktuálnu situáciu sa môže ich vybavenie o 1-2 dni predlžiť. 

Aktuálne je možné za objednávky platiť iba vopred – prevodom na bankový účet (ide o bezpečnostné opatrenie ktoré minimalizuje kontakt kuriéra so zákazníkom).

Počas tohto obdobia môžete využiť pri všetkých vašich objednávkach aj jedinečnú zľavu 20% na všetky tlačoviny z našej ponuky. Ak preto plánujete vašu svadbu alebo rodinnú oslavu v čase, kedy bude situácia na Slovensku opäť pokojná je práve teraz vhodný čas na objednanie vašich oznámení alebo pozvánok na oznamimto.sk. Pre uplatnenie stačí v košíku použiť zľavový kód: SOMDOMA2020 .

V prípade vašich otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na mail info@oznamimto.sk alebo telefonicky na 0915 614 690.

Ak ste u nás objednávku vykonali v minulosti a vzhľadom na situáciu sa vaša oslava / svadba preložila a prajete si vytlačiť nové pozvánky, prosím kontaktujte nás, spoločne nájdeme čo najlepšie riešenie.

Podporte prosím kampaň “Som doma”  a ak to nie je nutné vyhýbajte sa prostrediu s väčším počtom ľudí. Dodržiavaním všetkých nariadení a opatrení od odborníkov a inštitúcií počas najkritickejšieho obdobia, spolu zodpovedne zvládneme prekonať najkritickejšie obdobie čo najrýchlejšie.