Spôsoby dopravy

V ponuke máte tri spôsoby pre doručenie vašej objednávky.

  1. Zaslanie overeným spôsobom dopravy, prostredníctvom expresného kuriéra priamo až k vám, štandardne do 24 hod. po odoslaní.
  2. Zaslanie na ktorékoľvek z odberných miest (tzv. Pickup alebo parcelshop) po celom Slovensku. Zobraziť aktuálny zoznam odberných miest. Ak si prajete doručenie na odberné miesto prosím uveďte jeho názov a adresu do poznámky k objednávke. 
  3. V ponuka máme taktiež osobné vyzdvihnutie priamo u nás v našej výrobe – tlačiareň LepšiaTlač.sk – Lipovník 112, okr. Topoľčany.

Platba a cena dopravy

V súčasnosti ponúkame dva spôsoby platby:

Platba vopred prevodom: 3,96 €  | Objednávka je hradená vopred prevodom na účet, inštrukcie k platbe sú zobrazené po prijatí objednávky a taktiež zaslané na váš mail.

Platba na dobierku: základ + poplatok 1,00 € | Objednávka je hradená v hotovosti alebo bezhotovostne kartou až pri prebratí od kuriéra, prípadne na odbernom mieste.

Doprava zdarma: 0,00 € | Doprava zdarma je benefit poskytovaný pri objednávkach  s produktami v hodnote nad 80 €. 

Osobné vyzdvihnutie u nás: 0,00 € | Vyzdvihnutie na našom vlastnom odbernom mieste tlačiareň LepšiaTlač.sk – Lipovník 112 (okr. Topoľčany). Možnosť platby vopred prevodom alebo v hotovosti bez poplatkov.

Rýchlosť doručenia

Ak vaša objednávka obsahuje produkty vyrábané na mieru (oznámenia, pozvánky a pod) je potrebné pred tlačou schváliť náhľad posielaný mailom štandardne do 24h od prijatia objednávky. Po schválení sú objednávky vyrobené a zvyčajne aj doručované do 3 pracovných dní. V prípade zložitejších skladaných svadobných oznámení (napr. s čipkou) môže trvať výroba o pár dní dlhšie.

Ak vaša objednávka neobsahuje produkty vyrábané na mieru a všetky položky sú aktuálne skladom, je expedovaná najskorší možný termín – zvyčajne na druhý pracovný deň.

V prípade produktov, ktoré nemáme skladom, alebo nie sú skladom v dostatočnom množstve sa prosím informujte o ich dostupnosti na [email protected]