Garancie na oznamimto.sk

Prečo by ste vaše pozvánky, oznámenia alebo iné doplnky mali objednať práve z oznamimto.sk?

…hmm, poďme sa nato spolu pozrieť

Rýchle doručenie objednávky

Váš výnimočný deň  sa nezadržateľne blíži a na pozvánky alebo oznámenia je už naozaj najvyšší čas? V prípade rýchleho schválenia tlačového náhľadu vám zvládneme objednávku doručiť do 3-4 pracovných dní od objednania. V prípade osobného vyzdvihnutia je možné na základe dohody aj odovzdanie v deň objednania.

Vedeli ste že naším rekordom sú doručené pozvánky do 19h od objednania? Čo tak sa ho pokúsiť spolu prekonať?

Jednoduché objednanie pre každého

Staráme sa o to, aby celá objednávka prebehla hladko a výsledok bol podľa vašich predstáv. Bez nutnosti venovať zbytočný čas a vaše úsilie si z pohodlia domova objednáte  pozvánky alebo oznámenia v super dizajne a top kvalite. Naviac pri väčšine produktov ponúkame až tri spôsoby objednávky a to vždy s návrhom zdarma.

Prečítajte si viac o možnostiach objednávky z oznamimto.sk

Doprava zdarma od 80€

Čaká vás veľká rodinná oslava alebo svadba? Pri objednávke nad 80€ vás radi potešíme malým bonusom v podobe doručenia objednávky kuriérom zdarma v celej SR až pred vaše dvere.

Originálne návrhy

Na oznamimto.sk nájdete pravidelne nové originálne návrhy na rôzne príležitosti, ktoré sú jednoducho prispôsobiteľné podľa vašich predstáv. Odlišujeme sa modernými a kreatívnymi návrhmi ktoré očaria nie len vás ale aj vašich blízkych.

…no to najdôležitejšie vaša spokojnosť

Dávame si záležať na každej objednávke, od jej prijatia, cez starostlivú výrobu, informovanie vás o aktuálnom stave až po rýchle doručenie ku vám.

Prajeme si, aby pocit s ktorým si naše produkty vy a vaši blízky prezeráte bol čo najpozitívnejší a hodný udalosti ktorá vás čaká.

Prezrite si aj naše referencie alebo hodnotenia na facebook fanpage.