Vzorky oznámení a pozvánok

Páči sa vám niektorý z našich vzorov svadobných oznámení alebo pozvánok na oslavu a chceli by ste ho vidieť naživo aj s vašimi vlastnými textami? Je to jednoduché, využite možnosť vyrobenia a zaslania vlastných vzoriek priamo k vám.

Cena vzoriek

Vytvorenie vzorky s vlastným textom je časovo náročný proces, ktorý v sebe zahŕňa spracovanie návrhu, komunikáciu, samotnú výrobu (predtlačovú prípravu, tlač, narezanie) zabalenie vzoriek a administratívnu prácu od evidencie objednávky až po odoslanie vzorky.

Práve preto je táto služba spoplatnená min. taxou 4€/1 vzorka* vrátane dopravy (platba vopred prevodom).

O túto hodnotu však neprídete. Spolu so vzorkou obdržíte aj zľavový kupón na presne rovnakú hodnotu, ktorý jednoducho použijete, ak sa na základe vzorky rozhodnete pre objednávku ďalších oznámení alebo akýchkoľvek iných tlačovín. V konečnom dôsledku tak máte vzorky s vlastným textom celkom zdarma.

*Objednať je možné aj viacero vzoriek (max. 3) v rôznych motívoch, ceny pri viacerých vzorkách sú 2ks vzoriek – 7€, 3ks vzoriek – 9€. Zároveň sa však zväčšuje hodnota pribaleného zľavového kupónu, ktorý sa vždy rovná cene vzoriek. Vzorky tak máte vždy zdarma.

Objednávka vzoriek je možná len pri štandardnej digitálnej tlači, ak máte záujem aj o vzorky z metalickej tlače prosím kontaktujte nás vopred na info@oznamimto.sk 

Objednávka vzorky návrhu z našej ponuky

Ak ste si vybrali motív z našej ponuky a prajete si zaslať vzorku s vlastným textom stačí napísať na náš mail info@oznamimto.sk požiadavku.

Mail by mal obsahovať tieto informácie:
zvolený motív z našej ponuky (názov alebo link),
v prípade ak si prajete vypracovať návrh od nás všetky texty, prípadne iné požiadavky k vytvoreniu návrhu,
typ papiera na ktorý si prajete vzorku vytlačiť,
vašu adresu, kam si prajete vzorky doručiť + tel. kontakt.

Ak si prajete upraviť oznámenie priamo cez náš editor je to možné, stačí nám zaslať screenshot alebo odoslať objednávku s poznámkou že ide o VZORKU.

Objednávka vzorky vášho vlastného návrhu

Máte spracovaný vlastný návrh a pred objednaním väčšieho počtu chcete mať v rukách vytlačenú vzorku? Radi vám v tom pomôžete, platia tu rovnako výhodné podmienky ako pri objednaní motívov z našej ponuky. Stačí napísať na náš mail info@oznamimto.sk požiadavku o spracovanie vzoriek:

Mail by mal obsahovať tieto informácie:
váš spracovaný motív (ideálne sú formáty PDF, prípade JPG vo vyššom rozlíšení). Ak by kvalita nebola dostatočná na tlač, budeme vás kontaktovať.
typ papiera na ktorý si prajete vzorku vytlačiť,
vašu adresu, kam si prajete vzorky doručiť + tel. kontakt.

Necenenie tlače vlastného motívu vo vyšších počtoch nájdete v našom cenníku – Tlač môjho návrhu.

Po obdržaní mailovej požiadavky alebo objednávky vás budeme spätne kontaktovať. Úhradu vzoriek podľa cenníka prosím realizujte až po našom zaslaní platobných informácii mailom.

Aby sme minimalizovali vaše náklady na zaslanie vzoriek, ich doručenie Slovenskou poštou môže trvať dlhšie ako doručenie štandardnej objednávky (cez kuriéra). Doručenie vzoriek by malo byť max. do 5-6 prac. dní.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícií – info@oznamimto.sk