Tlač vlastných svadobných oznámení

Tlač vlastných pozvánok a iných tlačovín

Ak ste si nevybrali z svadobných oznámení alebo pozvánok na oslavu jubilea a máte pripravený vlastný návrh, ktorý chcete vytlačiť rýchlo a v top kvalite ste tu správne :) .  Váš vlastný návrh zadáte do tlače aj pohodlne z domu s doručením do pár dní priamo k vám.

CENNÍK DIGITÁLNEJ TLAČE  CENNÍK METALICKEJ TLAČE |  VZORY PAPIEROV  | KONTAKT / OBJEDNÁVKA

Garancia TOP pomeru cena / kvalita

Výrobu tlačovín na vašu svadbu alebo oslavu berieme vážne :) Tlač prebieha na profesionálnych tlačových strojoch vo vysokom rozlíšení. Papiere, ktoré používame sú taktiež starostlivo vyselektované a v ponuke zostali len tie najlepšie, presne určené na tlačoviny tohto typu. Cenník sme sa snažili zostaviť čo najvýhodnejšie, no ak máte predsa len lepšiu ponuku ako je tá naša, pokojne nám napíšte (formulár nižšie) a pokúsime sa nájsť veľmi zaujímavé riešenie špeciálne pre vás.

Garancia Expresnej výroby / dodania

Potrebujete oznámenia, pozvánky a iné tlačoviny nie len kvalitne aj rýchlo? Väčšinu objednávok stíhame vyhotoviť a odoslať v rozmedzí 24-48 hodín a to bez akýchkoľvek príplatkov. Žiadne niekoľko týždňové čakanie vám u nás nehrozí.  Doručenie prebieha výhradne expresným kuriérom s doručením na ďalší pracovný deň po odoslaní. 

Garancia Jednoduchej objednávky

Snažíme sa, aby objednávka tlačovín z vašich vlastných motívov prebehla čo najjednoduchšie. Odošlete nám váš pripravený súbor (ideálne formát PDF, JPG), ten u nás skontrolujeme, zašleme finálnu kalkuláciu na vaše odsúhlasenie a nič iné nebráni objednávke v expresnej výrobe s doručením až k vám. V prípade akéhokoľvek technického problému s podkladmi vás budeme kontaktovať s možnými riešeniami.


Vhodnosť formátov:

Formát A6, A5 – oznámenia, pozvánky, číslovanie stolov. Tieto formáty sú vhodné do obálok C6 alebo obálok C5.

• Štvorec (do 135x135mm) – oznámenia, pozvánky. Tento formát je vhodný do štvorcových obálok.

• Formát DL – menu, zasadací poriadok, pozvánky. Tento formát je vhodný do obálok DL.


S oznámeniami / pozvánkami si u nás jednoducho objednáte aj obálky z našej širokej ponuky, dostupné ihneď skladom.

Cenník tlače podľa formátov a typu papiera

V tabuľkách nájdete ceny najčastejších tlačovín (jednostranná plnofarebná potlač), ak máte záujem o kalkuláciu na mieru pokojne nás kontaktujte (formulár)

Máte spracovaný vlastný návrh tlačovín a prajete si metalickú tlač? Pozrite si náš návod na prípravu pre bezproblémovú a rýchlu výrobu vlastných metalických tlačovín.

Informácie k papierom z našej ponuky ako aj vzory ich vzory nájdete v časti – VZORY PAPIEROV.

Ponuku tlače vašich vlastných motívov sme sa snažili zhotoviť čo najvýhodnejšie aj pri použití kvalitných materiálov a extrémne rýchlej výroby s dodaním.

Máte lepšiu ponuku ako je tá naša?
Napíšte vo formulári nižšie viac info. Pokúsime sa nájsť veľmi zaujímavé riešenie špeciálne pre vás ;)
Porovnateľné by mali byť najmä tieto parametre: cena za ks, celková cena objednávky, typ papiera, cena dopravy.

Pri hodnote objednávky nad 80,00€ je doprava zdarma. Pri objednávke v nižšej hodnote je k uvedeným cenám pripočítaná doprava 3,96€ pri platbe vopred | v prípade dobierky + 1,00€.

NÁŠ TIP: Máte pripravený len návrh oznámenia a radi by ste v rovnakom dizajne mali spracované aj návrhy iných produktov ako pozvánky, menovky, menu, zasadací poriadok, magnetky, etikety, samolepky na výslužky, vnútornú potlač obálok a pod? Kontaktujte nás a nájdeme vhodné riešenie.

Kontaktný formulár / Objednávka

Ak si prajte vytvoriť objednávku, kalkuláciu, nezáväzne posúdiť vhodnosť vašich podkladov do tlače alebo akékoľvek iné informácie, prosím kontaktujte nás cez tento formulár.
Objednávka je nezáväzná, po prijatí formuláru vás budeme kontaktovať s ďalším postupom.    Na tlačidlo odoslať stačí kliknúť iba raz. Odosielanie môže chvíľu trvať v závislosti od rýchlosti pripojenia.