Firemné vianočné pozdravy / novoročenky  / PF karty

Hľadáte vhodné vianočné pozdravy, ktoré potešia nielen vašich zamestnancov, ale aj obchodných partnerov a zákazníkov?

Na stránke oznamimto.sk vám pomôžeme prepojiť atmosféru Vianoc s vašou firmou či značkou.

. . .

NÁŠ TIP | Prečítajte si aj náš blog S vianočným prianím o krok bližšie k zákazníkovi a dozviete sa prečo by vianočný pozdrav rozhodne nemal chýbať aj vo vašej firme. 

S čím vieme pomôcť?

Vyberte si z palety originálnych a moderných vianočných pozdravov a PF kariet, ktoré potešia adresáta a vašu firmu odejú do farieb najkrajších sviatkov roka. Farebné prvky pri väčšine pozdravov je možné meniť podľa vašej identity. Pri väčšom počte pre vás radi pripravíme aj kalkuláciu presne na mieru.

Ako objednať?

Vyberte si motív, zadajte počet kusov a odošlite nám svoju objednávku. Grafický návrh s vybraným motívom pre vás pripravíme podľa vašich požiadaviek zdarma, a pri vybraných motívoch je možná aj úprava samostatne priamo na stránke produktu. Do návrhov je možné zapracovať aj vaše vlastné logo.

Aká je doba vyhotovenia?

Aby sme sa presvedčili, že návrh zodpovedá vašim predstavám, zašleme vám návrh na schválenie. Po jeho potvrdení začneme na objednávke pracovať. Doručenie je štandardne do  3 pracovných dní od schválenia návrhu.

Extra ponuka pre firmy

Okrem vianočných pozdravov pre vás máme v ponuke aj visačky na vianočné balíčky pre zamestnancov, klientov a partnerov alebo aj vianočné etikety a samolepky na balíčky, ktoré pre vás pripravíme na mieru s vybraným motívom a v potrebnom rozmere.

Napíšte nám na info@oznamimto.sk a radi pripravíme bezplatne nezáväznú kalkuláciu presne pre vás.

Ponuka vianočných pozdravov

Všetky texty sú vzorové, je možné ich ľubovoľne meniť a vytlačiť tak pozdravy presne podľa vašej predstavy.


Visačky ku vianočným balíčkom

Celú ponuku visačiek ku vianočným balíčkom v rovnakých dizajnoch nájdete v Vianočné visačky.

Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás info@oznamimto.sk |  0915 614 690