Firemné vianočné pozdravy / novoročenky  / PF karty

Hľadáte vhodné vianočné pozdravy, ktoré potešia nielen vašich zamestnancov, ale aj obchodných partnerov a zákazníkov?

Na stránke oznamimto.sk vám pomôžeme prepojiť atmosféru Vianoc s vašou firmou či značkou.

. . . 

NÁŠ TIP | Prečítajte si aj náš blog S vianočným prianím o krok bližšie k zákazníkovi a dozviete sa prečo by vianočný pozdrav rozhodne nemal chýbať aj vo vašej firme. 

S čím vieme pomôcť?

Vyberte si z palety originálnych a moderných vianočných pozdravov a PF kariet, ktoré potešia adresáta a vašu firmu odejú do farieb najkrajších sviatkov roka. Sú dostupné aj na prémiovom perleťovom papieri. Ku každému pozdravu si budete môcť zvoliť aj tematicky ladené visačky na balíčky. Tie sú vhodné na označenie darčekov pre vašich obchodných partnerov a navyše je ich možné potlačiť vlastným textom.

Ako objednať?

Vyberte si motív, zadajte počet kusov a odošlite nám svoju objednávku. Grafický návrh s vybraným motívom pre vás pripravíme podľa vašich požiadaviek zdarma, a pri vybraných motívoch si ho môžete pri objednávaní upraviť aj sami. Do návrhov je možné zapracovať aj vaše vlastné logo.

Aká je doba vyhotovenia?

Aby sme sa presvedčili, že návrh zodpovedá vašim predstavám, zašleme vám návrh na schválenie. Po jeho potvrdení začneme na objednávke pracovať. Doručenie trvá štandardne 3 až 4 pracovné dni od dňa objednania.

Extra ponuka pre firmy

Prajte si objednať väčšie množstvo alebo máte individuálne požiadavky? Napíšte nám na info@oznamimto.sk a radi pripravíme kalkuláciu presne pre vás.


Visačky ku vianočným balíčkom

Celú ponuku visačiek ku vianočným balíčkom v rovnakých dizajnoch nájdete v Vianočné visačky.

Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás info@oznamimto.sk |  0915 614 690