Garancia pomeru cena – kvalita

 

Čo znamená garancia cena / kvalita?

Táto garancia vám zabezpečí, že u nás nakúpite tlačoviny najvýhodnejšie a v skvelej kvalite. Jednoducho ak máte u iného výrobcu ponuku, ktorá sa vám zdá lepšia ako tá naša, napíšte nám  a pokúsime sa nájsť zaujímavé riešenie špeciálne pre vás.

Prečo poskytujeme garanciu cena / kvalita

Výrobu tlačovín na vašu svadbu, rodinnú oslavu alebo inú výnimočnú príležitosť berieme ako poslanie už niekoľko rokov a záleží nám aby tlačoviny boli v skvelej kvalite ale aj za skvelú cenu. Snažíme sa preto poskytnúť možnosť výhodného nákupu pre každého zákazníka.

Na ktoré produkty je garancia cena / kvalita poskytovaná?

Garantujeme najvýhodnejší pomer cena / kvalita na všetkých tlačovinách z našej ponuky ako aj na vašich vlastných pripravených návrhoch.

Ako sú počítané ceny našich tlačovín?

 Ceny našich tlačených produktov sme sa pre vás snažili zostaviť čo najvýhodnejšie s priamym zahrnutím množstvových zliav v cenníkoch pri všetkých tlačovinách. Základom pre tvorbu našich cien je:

• použitie kvalitných materiálov (papiere v našej ponuke sú starostlivo vybrané a určené presne na tlač pozvánok a svadobných oznámení)
• tlač na najmodernejších a profesionálnych tlačových strojoch (sme tlačiareň s vlastnými modernými technológiami a postupmi, ktoré pravidelne vylepšujeme. To nám umožňuje kvalitnú tlač ale aj veľmi rýchlu výrobu).

Výsledkom je tak produkt v top kvalite a v najvýhodnejšej cene, ktorý môže byť u vás už do niekoľko pracovných dní.

Máte ponuku ktorá sa vám zdá lepšia ako tá naša?

Práve v tomto prípade môžete využiť garanciu cena / kvalita. Napíšte nám vo formulári nižšie viac info. Pokúsime sa nájsť veľmi zaujímavé riešenie špeciálne pre vás ?. Ponuku ktorú od nás dostanete je nezáväzná, ak by vám nevyhovovala, stále môžete nakúpiť u iného výrobcu.

Prosím pamätajte, že porovnateľné by mali byť najmä tieto parametre: cena za ks, celková cena objednávky, typ papiera, cena dopravy. Naším cieľom je ponúknuť vám pomer najvýhodnejšej ceny a kvality produktov, ktorá poteší nie len vás ale aj vašich blízkych.
    Na tlačidlo odoslať stačí kliknúť iba raz. Odosielanie môže chvíľu trvať v závislosti od rýchlosti pripojenia.